NA RADARZE: Tatuażyści influencerzy

NA RADARZE: Tatuażyści influencerzy

Ich wyobraźnia nie zna granic, a czas oczekiwania na wizytę u ich przekracza często kilka miesięcy. Oto nasze zestawienie najciekawszych tatuażystów obecnych na Instagramie!

ZuzaOK – 37,5 tysięcy obserwujących

Tatuuje minimalistyczne wzory, korzystając jedynie z czarnego tuszu. Sama również posiada jedynie minimalistyczne tatuaże. Tatuażem zajmuje się od ponad roku, poza tym znana jest również jako DJ’ka.

but it's more important to be nice

A post shared by zuzaok (@zuzaok) on

 

Mariusz Trubisz – 73,9 tysięcy obserwujących

Styl Mariusza Trubisza charakteryzuje minimalizm przeplatany z surrealizmem. W swoich pracach wykorzystuje zarówno kolorowe geometryczne kształty jak i minimalistyczne wzory o czarnych konturach oraz dotwork.

at @gulestus

A post shared by Mariusz Trubisz (@mariusztrubisz) on

 

Golden Boy – 33,7 tysięcy obserwujących

Golden Boya inspiruje miejska przestrzeń oraz kultura hip hopu. Większość jego prac utrzymana jest w czerni, cechuje go również minimalizm – sam często taguje swoje zdjęcia hashtagiem #primitivetattoo.

 

Łukasz Zglenicki – 63,2 tysiące obserwujących

Praca Łukasza są często monochromatyczne i utrzymane w dość mrocznym klimacie. Wykorzystuje on ostre, kanciaste formy, przypominające szkice. Na jego Instagramie królują przede wszystkim tatuaże przedstawiające portrety oraz wizerunki dzikich zwierząt.

 

Pliszka – 18,6 tysięcy obserwujących

Tatuaże Pliszki przywołują na myśl najpiękniejsze ilustracje w książkach z baśniami. Jej wzory są bardzo szczegółowe i najczęściej przedstawiają zwierzęta, naturę oraz portrety kobiet przypominających leśne wróżki.

 

Roman Zarzeczny – 4,7 tysięcy obserwujących

Roman specjalizuje się w czarnych tatuażach oraz dot worku. Jego wzory często przedstawiają motywy zarówno religijne jak i okultystyczne, a także zwierzęta oraz rośliny.

 

Bianka Szlachta – 26 tysięcy obserwujących

Styl Bianki można określić jako dowcipny minimalizm. Bohaterami tatuaży, które artystka umieszcza na swoim Instagramie są najczęściej antropomorficzne koty oraz inne “ludzkie” zwierzęta.

 

Joanna Świrska – 44,2 tysięcy obserwujących

Joanna sprawnie operuje kolorami, co nadaje jej projektom niesamowitej lekkości i eteryczności. Po za tatuażem, Joanna zajmuje się również projektowaniem koszulek i tworzeniem grafik, które można obejrzeć tutaj.

Leave a Reply