NA RADARZE SPORTOWE ŚWIRY

NA RADARZE SPORTOWE ŚWIRY

Sezon maratonów, biegów przełajowych i spartanów w pełni! Dlatego w tym tygodniu przedstawiamy Wam sylwetki sportowych świrów! Chętnie dzielą się wskazówkami jak zadbać o kondycję, zdradzają ciekawe trasy treningowe i podrzucą motywujący cytat, który pomógł już wielu fanom utrzymać się w grze.

 

W dodatku część zespołu Lettly przygotowuje się do wydarzeń: Spartan Sprint (bieg z 25 przeszkodami na dystansie ponad 5 km) oraz Spartan Super (na dystansie ponad 13 km z 30 przeszkodami). Dlatego jesteśmy pewni, że przyda się taki ranking sportowych świrów. I pewnie nie tylko amatorom biegania, ale i markom, które szukają mikro i makro influencerów.

 

Andrzej Wrona  – 93 500 obserwujących

Siatkarz reprezentacji Polski grający na pozycji środkowego, ambasador olimpiad specjalnych. Współpracował ostatnio z Bacardi i Reebok. Udziela się społecznie (np. brał udział w jednej z akcji Instytutu Marki i Dziecka i Fundacji Herosi).

 

Patryk Barglik – 30 000 obserwujących

Sportowy świr, który ćwiczy kalistenikę (aktywność fizyczną polegającą na treningu siłowym opartym o ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała, takie jak np. pompki, mostki, brzuszki). Nie używa wspomagaczy ani innych chemicznych substancji budujących masę. Stawia na zdrowe odżywianie. Współpracuje m.in. z marką Reebok.

Równo dwa lata temu jak się poznaliśmy rozmawialiśmy o naszych marzeniach. Okazało się, że mamy podobne pragnienia i od czego czasu razem systematycznie krok po kroku wszystkie realizujemy. Na początku chcieliśmy założyć swoją stronę internetową co zrobiliśmy po pół roku, następnym celem było zacząć zarabiać z tego co kochamy robić najbardziej. Cel zrealizowany! Teraz kolejny krok, który zawsze był na górze listy. Czyli zacząć podróżować i eksplorować świat. Już za tydzień jedziemy na 2 miesięcznego tripa po Tajlandii. Także marzenia się spełniają jeśli ma się wystarczająco motywacji, a fakt że realizujesz je z bliską osobą daje podwójnego kopa. ⚋⚋⚋ #motivation #couple #fitcouple #couplegoals #fit #love #sexycouple #fitnessjourney #polishcouple

A post shared by Patryk Barglik (@p_barglik) on

 

Rafał Górka  – 35 000 obserwujących

Związany z kulturystyką i sportami walk. Jako kulturysta osiągał sukcesy na Mistrzostwach Świata Juniorów i Seniorów. Rafał walczy na zasadach Muay Thai i K1. Walczył dla największych organizacji kickboxingowych na świecie, pełnił też funkcje trenera. Obecnie mieszka na stałe w Polsce i wykorzystuje swoją wiedzę praktyczną do poprawy osiągnieć innych. Współpracuje m.in. z marką Olimp Sport Nutrition, marką odzieżową NoProblem, siecią siłowni Champion Gym&Fitness.

 

Andrzej Bogdał  – 4 300 obserwujących

Trener z kilkuletnim doświadczeniem. Jest instruktorem gimnastyki korekcyjnej, sportów siłowych, tenisa ziemnego oraz nordic walking. Andrzej jest amatorem biegania, a jego specjalizacją są biegi z przeszkodami tzw. spartany oraz biegi górskie.

 

Kamil Holka  – 77 400 obserwujących

Ambasador Gino Rossi, wicemistrz Polski w boksie w 2015 i 2016 roku, model – mister Lana Ziemi Lubuskiej 2016. Współpracuje z markami Reebok, Ozonee i Healthy People. Na Instagramie pojawiły się też ostatnio marki Dermedic, Bobby Burger, Smmash Norge.

 

Maciej Dowbor – 19 300 obserwujących

Znany dziennikarz. Jednak na blogu i Instagramie skupia się na sportowych wyczynach. Nie jest profesjonalnym sportowcem, ale kocha aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia.

 

Bartosz Olszewski  – 12 000 obserwujących

Pokazuje jak za pomocą ambicji i determinacji można osiągać sukces w sporcie amatorskim. Na blogu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. W mediach społecznościowych (na Facebooku ma ponad 27 tyś. obserwujących) motywuje, inspiruje i sprawia, że bez oporów można ruszyć się z kanapy i zacząć biegać. Na Instagramie pojawiły się ostatnio marki Adidas i Zack Roman.

 

Daniel Majewski  – 525 000 obserwujących

To gwiazda wśród trenerów personalnych! Daniel każdą wolną chwile poświęca fitnessowi i dbaniu o swoją sylwetkę, równocześnie motywując innych i zarażając energią do wytężonych ćwiczeń. Popularność zamienia w kontakty z reklamodawcami (ostatnio pojawił się wraz z Deynn na okładce magazynu „Shape”). Związek z Deynn to też marketingowo strzał w dziesiątkę – ta dwójka to jedna z najpopularniejszych para fitness w polskim Internecie!

Właśnie po to trenuję barki 😌 #fitnesscouple #oparcie #WielkiTrening

A post shared by 📍 Warsaw, Poland (@majewskitrenuje) on

 

Karol Kłos  – 100 000 obserwujących

Siatkarz reprezentacji Polski. Ambasador Mercedes-Benz, Reebok i kliniki rehabilitacyjnej Columna Medica. Współpracował m.in. z takimi markami jak Bielenda i Bose.

 

Adam Niedźwiedź  – 134 000 obserwujących

Pro zawodnik MMA, ma brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. Na Instagramie pojawiły się ostatnio marki Nike i Peugeot.

 

 

Leave a Reply