NA RADARZE FITNESS

NA RADARZE FITNESS

W tym tygodniu na naszym radarze pojawiło się 10 kobiet, które podbijają Instagram jako guru fitnessu w Polsce. Dzielą się wskazówkami jak ćwiczyć, ale też jak odpocząć. Pokazują swoje małe i duże osiągnięcia i potrafią zmotywować innych do działania. Zobacz, kto znalazł się w top 10!

 

Marta Nowak – 94.2k

Marta wzięła się za siebie, nabrała formy i zaczęła inspirować innych swoją zdrową podróżą. Na kanale YouTube dzieli się planami treningowymi, dietami i przepisami na zdrowe posiłki, promując reżim fitness. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie współpracowała z platformą Betterchoice, sklepem internetowym trec.pl oraz marką produkującą odzież sportową J Fit Active Wear.

 

Kasia Dziurska – 148k

Trener personalny z tysiącami zrzuconych kilogramów na koncie, tancerka w jednej z najlepszych grup cheerleaderek w Europie, mistrzyni świata w Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness, Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft, instruktorka tańca i fitness, modelka fitness. Współpracuje z marką kosmetyczną Bielenda, sklepami z suplementami takimi jak Fitness & Sports Nutrition czy Queen Fit oraz New Balance.

 

Siostry Bukowskie – Patrycja i Martyna Bukowskie – 189k

Pati i Marsi, czyli siostry Bukowskie pokazują mieszankę temperamentów, osobowości i zainteresowań. Poza zdjęciami sportowymi czy zdjęciami stylizacji, można znaleźć na ich Instagramie też przemyślenia dotyczące samoakceptacji czy porad żywieniowych. Na Instagramie pojawiły się ostatnio marki: Semilac, Wedel, Nike. Siostry Bukowskie podpisały także kontrakt z Universal Music Polska.

 

Marita Sürma – 1m

🌲🌿 #naogrodzie 🌹 @womensbest @womensbest.pl #womensbest

A post shared by Marita Sürma (@deynn) on

Marita wraz ze swoim partnerem (Majewski), przygotowują plany dietetyczne i ćwiczeniowe. Prowadzą też treningi. Deynn współpracuje ostatnio ze sklepem womensbest.pl z odzieżą sportową oraz produktami beauty.

 

Monika Bodalska – 129k

Monika Bodalska skończyła dopiero 18 lat, a już znajduje się w czołówce topowych polskich zawodniczek. Szturmem zdobywa kolejne trofea i pozostawia swoje rywalki daleko w tyle. Ostatnio współpracowała z eobuwie.pl, sklepem MoreFit oraz Reebok.

 

Kasia Bigos – 17.9k

Z wykształcenia dziennikarka, politolog, specjalistka od PR oraz kosmetyczka. Z miłości do sportu została także instruktorką fitness oraz pole dance. Od 7 lat zajmuje się szeroko pojętym fitnessem i zdrowym trybem życia. Obecnie głównie pisze oraz trenuje i uczy innych. Uczestniczka specjalistycznych szkoleń sportowych oraz dietetycznych. Autorka popularnego programu treningowego Fireworkout oraz płyty DVD wydanej w miesięczniku Shape o tym samym tytule. Na jej Instagramie pojawiły się ostatnio marki: Reebok, Arla Protein oraz Local Heroes.

 

Sylwia Szostak – 224k

Modelka fitness, trener personalny, żona znanego trenera personalnego Akopa. Szostak ma wspaniałą sylwetkę, którą pokazuje w mediach społecznościowych i jednocześnie motywuje swoje podopieczne do walki o pożądany wygląd. Na profilu Sylwii pojawiają się najczęściej produkty z działu suplementów oraz fitness.

 

Patrycja Stachera – 185k

Psycholog biznesu i trener personalny. Codziennie motywuje swoje fanki do działania i zmiany stylu życia. Każdym postem pokazuje, że liczy się ciężka praca i w szczególności dieta. Na Instagramie pojawiły się ostatnio produkty ze sklepów Gym Glamour, Trec Nutrition, Gym Wear, Shoozers, Slim Herbal System.

 

Kasia Bielecka – 320k

21-letnia instruktorka pole dance, która na ostatnich Mistrzostwach Polski Polish Pole Sport Championship startowała w kategorii profesjonalistek i wywalczyła 3. miejsce. Kasia współpracowała ostatnio na Instagramie z marką bułgarskich kosmetyków Milva, sklepem internetowym eobuwie.pl, czy marką kosmetyków Hello Body.

 

Siostry ADIHD – Ilona i Milena Krawczyńskie – 58.8k

Ambasadorki Reebok, prezenterki w telewizji 4FUN.TV, prowadzą firmę Fit and Jump. Ilona jest finalistką Miss Polski, a Milena studiowała choreografię i taniec oraz szkoliła się na Broadway’u w Nowym Jorku. Na instagramowym profilu pojawiły się ostatnio marki: Reebok, Trzy Igły, Lacoste, Born2be.

 

Leave a Reply