NA RADARZE BLOGERZY Z BRANŻY MODY

NA RADARZE BLOGERZY Z BRANŻY MODY

W tym tygodniu na naszym radarze zwracamy uwagę na 10 blogerów męskich, którzy znają się na modzie jak mało kto! Branża mody nie jest już zdominowana przez kobiety, a zainteresowanie modą męską ciągle wzrasta. Blogerzy relacjonują na Instagram Stories pokazy mody i prezentacje oraz uchylają rąbka tajemnicy co się dzieje na After Parties. Przygotowaliśmy listę 10 blogerów z branży mody w Polsce, których fanów liczy się w tysiącach. 

 

Ekskluzywny Menel – Kamil Pawelski – 69 000 obserwujących 

Jeden z najlepiej ubranych Polaków. Zdobywca nagrody magazynu “Glamour” w kategorii Blog Roku portalu Onet.pl. Przed ponad dziesięć lat pracował dla największych sieci odzieżowych. Prowadzony przez niego blog codziennie odwiedza tysiące czytelników.

 

Szarmant – Roman Zaczkiewicz – 5 800 obserwujących 

Od kwietnia 2011 roku prowadzi blog, przeznaczony dla czytelników ceniących elegancki styl życia. Szarmant jest uważany za jednego z najbardziej wpływowych blogerów w Polsce.W 2014 roku założył także własną markę modową specjalizującą się szyciu na miarę garniturów oraz koszul. 

 

Mr Vintage – Michał Kędziora – 14 400 obserwujących 

Blog Mr Vintage działa od 6 lat i co miesiąc czyta go 140 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy generują ponad pięćset tysięcy odsłon. Fan page bloga na Facebooku zgromadził ponad  35 tysięcy osób. 

 

Czas Gentlemanów – Łukasz Kielban – 5 500 obserwujących 

Mimo że sam nie uważa się za blogera z branży, to często pojawia się w top rankingach (np. Press, Blog Rank). Często współpracuje z markami na zasadzie wpisów i filmów sponsorowanych, recenzji produktów, konkursów, relacji, patronatów medialnych, prowadzenia warsztatów.

 

Modny Tata – Michał Będźmirowski – 85 000 obserwujących 

Na swoim blogu oraz profilach społecznościowych Modny Tata pokazuje swoje treningi, stylizacje, ukochanego synka i żonę. . Między innymi wraz ze swoim synem został ambasadorem kolekcji Łukasza Jemioła – Łukasz Jemioł Kids.

 

Rebel Fashion Style – Konrad Delekta – 52 800 obserwujących

Na rynku modowym pojawił się w 2013 roku. Najlepiej odnajduje się w street look’u. Na co dzień Konrad pracuje w Vitkacu na stanowisku personal shopper, gdzie zajmuje się doradztwem w kwestii doboru garderoby. Pochwalić się może współpracą z wieloma markami m.in: Fossil, Adidas, La Mer, Jordan, Skagen, Estée Lauder, Timberland, Lee Jeans Europe, VanGraaf, H&M.

 

Jakob Kosel – 220 000 obserwujących 

Uczestnik 5. edycji Top Model. Chodził w pokazach między innymi u Dawida Wolińskiego i Roberta Kupisza. Ostatnio na Instagramie współpracował z Martini, Swatch i Huawei.

Another One #90s#bubblegum

A post shared by Jakob Kosel (@jakobkosel) on

 

Radek Pestka – 250 000 obserwujących

Finalista 5. edycji Top Model. Prowadzi bloga poświęconego modzie i fotografii. Na blogu zaprasza innych blogerów do sesji zdjęciowych i do współpracy w ramach projektu “We are Bloggers”. Niedawno współpracował z Olimpus i marką Mientus.

#ootd #rdslavstyle more on snapchat radekpestka

A post shared by Radek Pestka rdslav.com (@radekpestka) on

 

For Gentleman – Albert Borowiecki – 37 300 obserwujących

Z wykształcenia ekonomista, ale pasją jest moda męska i jak sam pisze na blogu – “wszystko to, co jest otoczką męskiego świata”. Na blogu pojawiają się zagadnienia związane z męską modą, elegancją i tematy dotyczące pielęgnacji i stylu życia. Na Instagramie Alberta pojawiły się ostatnio marki Próchnik i Conhpol.

Łukasz Masłowiecki – 10 200 obserwujących 

Blog Outdersen to jedne z tych blogów, na których bloger poszukuje własnego stylu. Posty to dokumentacja poszukiwań. Jedna z ostatnich marek zamieszczonych na Instagramie to Vistula.

 

 

 

Leave a Reply