LETTLY W OFERCIE PROGRAMOWEJ DLA BLOGERÓW W SIECI AFILIACYJNEJ ZANOX!

LETTLY W OFERCIE PROGRAMOWEJ DLA BLOGERÓW W SIECI AFILIACYJNEJ ZANOX!

Właśnie wystartowaliśmy z nowym programem dla blogerów w sieci afiliacyjnej Zanox! Bez dodatkowych opłat, dzięki Lettly Twój profil na Instagramie stanie się skutecznym kanałem sprzedażowym!

 

Do tej pory narzędzie Lettly posiadały sklepy online, które chciały monetyzować swoje działania na Instagramie. Lettly pozwala przezwyciężyć problem braku bezpośrednich linków. Na Instagramie jest tylko jeden (w bio). Może on bezpośrednio kierować użytkowników na stronę internetową czy profil na Facebooku. Lub właśnie do galerii sklepu online specjalnie stworzonej aby ułatwić sprzedaż przez Instagrama. I tak po prostu – zyskać dodatkowy kanał dystrybucji, który może być o wiele skuteczniejszy reklamowo i sprzedażowo niż Facebook.

 

Gif - link

 

70% użytkowników Instagrama szuka inspiracji i nowych marek właśnie na tej aplikacji. Jeśli na Twoim profilu pojawiają się komentarze z pytaniami gdzie można kupić dany model, to znak, że warto wypróbować nasz nowy program w sieci afiliacyjnej Zanox. Dzięki Lettly wystarczy jeden bezpośredni link!

 

Narzędzie składa się z dwóch głównych elementów:

Link – bezpośrednio przekierowuje do sklepu online.

Mail – gdy Twoi fani polubią zdjęcie na Instagramie, dostaną maila z produktami ze zdjęcia z możliwością zakupu.

 

Za pomocą linka w profilu będzie można przekierować swoich obserwujących bezpośrednio na stronę ze sklepem internetowym. Z pewnością skróci i ułatwi to drogę klientów do upatrzonego na Instagramie produktu. Jako bloger możesz monetyzwać ruch na swoich witrynach  poprzez promowanie produktów i usług reklamodawców współpracujących z siecią afiliacyjną Zanox. Wystarczy zarejestrować się w systemie Zanox, skorzystać z programu afiliacyjnego Lettly bez dodatkowych opłat i zarabiać na instagramowym profilu.

 

Dołącz do nowego programu!

 

 

Leave a Reply