INSTAGRAMOWY PRZEGLĄD PRASY #1

INSTAGRAMOWY PRZEGLĄD PRASY #1

W naszym instagramowym przeglądzie prasy, będziemy chcieli podzielić się artykułami, które przykuły naszą uwagę i które mamy nadzieję również Was zainspirują. Na końcu znajdziecie ulubione konta Instagramowe zespołu Lettly.

Najważniejszą wiadomością ostatnich tygodni była informacja o 400 milionach użytkowników Instagrama. Pozostaje on najszybciej rozwijającą się siecią społecznościową, a co za tym idzie – można to świetnie wykorzystać!

  1. Snapchat zyskuje na popularności, ale czy na pewno warto tam się pojawić? W artykule znajdziecie porównanie Snapchata z Instagramem: Instagram vs Snapchat, which is better for marketing your business.
  2. Instagram otwiera dostęp do reklam dla szerszej rzeszy marketerów, zalecana jest jednak ostrożność: INSTAGRAM ADS FOR BRANDS: PROCEED CAREFULLY
  3. Social Times opisuje dlaczego to właśnie Instagram jest przyszłością social i mobile-commerce: Why Instagram is the future of social commerce?
  4. The Verge analizuje czy portret przyjmie się na Instagramie tak samo jak kultowe kwadraty: Instagram portrait photos rule
  5. Na blogu Get Response ciekawy artykuł o planowaniu strategii działań na Instagramie: Defining your Instagram marketing message.

Ulubiony Instagram Zuzy: Finery London to moda w wyrafinowanym wydaniu, marka postuje nie tylko zdjęcia kolekcji, ale też  inspiracje czy zbliżenia na detale. Bardzo przemyślany przekaz, pięknie!

Leave a Reply