JAK INFLUENCERZY KULINARNI PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO ŚWIĄT?

JAK INFLUENCERZY KULINARNI PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO ŚWIĄT?

Od Świąt dzieli nas już tylko kilka dni, najwyższy więc czas aby zabrać się za planowanie świątecznej uczty. Jeśli nie macie jeszcze sprawdzonych przepisów lub potrzebujecie małego zastrzyku inspiracji, dziś przedstawiamy kilku blogerów, których pomysły na pewno Wam się spodobają.

 

Anna Włodarczyk

Ania stawia na wypieki w stylu vintage. Na jej blogu znajdziecie oryginalny przepis na pierniczki z 1935 roku.

 

Marta Dymek

Jadłonomia przybywa z pomocą tym, którym marzą się w tym roku stuprocentowo wegańskie Święta. Od bigosu z boczniakami i pasztetu z batatów, aż po piernik pomidorowy – to wszystko znajdziecie u Marty Dymek.

 

Alicja Rokicka

Wszyscy, którzy przygotowują się do wegańskich świąt powinni zajrzeć również na bloga Wegan Nerd, gdzie również nie brakuje roślinnych inspiracji.

 

Kinga Paruzel

Kinga Paruzel przygotowała w tym roku cały e-book ze swoimi wigilijnymi przepisami. Znajdziecie tam zdrowe nowoczesne przepisy oraz wariacje na temat rodzinnych receptur z ponad 100 letnią tradycją.

 

Madame Edith

U Edith pomysły na wypieki, śledzie oraz dania idealne na pierwszy lub drugi dzień Świąt.

 

Facet i kuchnia

Szymon przygotował dla swoich czytelników kilka propozycji bezglutenowych słodkości i doradza jak przygotować wegańską Wigilię. Na jego blogu znajdziecie też 20 pomysłów na jadalne prezenty, które zdążycie przygotować jeszcze przed Świetami.

 

Monika Śmigielska

Słyszeliście kiedyś o świąteczny kisielu? Nie? W Kuchennym Kredensie znajdziecie na niego przepis oraz poznacie jego historię sięgająca 1913 roku.

 

Karolina Polkowska

Na blogu Picante Jalapeno znajdziecie słodkie inspiracje, które sprawią, że zaczniecie marzyć o deserze zanim jeszcze zasiądziecie do wigilijnego barszczu!

Jeśli poszukjecie jeszcze więcej kulinarnych inspiracji, koniecznie zajrzyjcie na naszą wcześniejszą listę instagramowych foodies!

Leave a Reply