MEGA-INFLUENCERKI RESERVED

MEGA-INFLUENCERKI RESERVED

Wielkie otwarcie pierwszego sklepu Reserved w Londynie przy numerze 252 na słynnej Oxford Street miało miejsce 6 września. Od dłuższego czasu plakaty z twarzą Kate Moss można było spotkać na bilbordach, taksówkach, a nawet autobusach! Kogo jeszcze zaprosiła do współpracy marka Reserved? 

 

Z okazji otwarcia sklepu, marka Reserved zaprosiła do współpracy polskich i zagranicznych influencerów. Do squadu Tobiasza Kujawy, Harel i Horkruks dołączyły m.in. jedna z najbardziej popularnych youtuberek w Wielkiej Brytanii – Tanya Burr oraz piosenkarka Mollie King. A w sklepie stacjonarnym na Oxford Street pojawiła się sama Kate Moss! Co sądzicie o takim doborze influencerów?

 

 

Olivia 152 000 obserwujących

23-letnia Olivia prowadzi blog whatoliviadid. Piecze ciasta, robi świetne zdjęcia i często podróżuje. Dlatego na jej Instagramie najczęściej pojawiają się wnętrza hoteli, w których mieszka (the Hoxton Hotel), stylizacje (Cath Kidston, Jo Malone) i nowe marki. Reserved zaprosiło Olivię do Gdańska, a relacja dostępna jest na jej profilu.

Sammi Maria 292 000 obserwujących

Sammi jest stylistką. Zaczynała od filmików instruktażowych na YouTube w roku 2009, a potem wkręciła się w blogowanie i założyła własną markę Novem & Knight. Jej ostatnia kolekcja sprzedała się w mgnieniu oka, po tym jak Sammi zamieściła na Instagramie stylizacje z produktami. Instgram Sammi to hołd złożony fotografii, podróżom i … jedzeniu!

 

Lizzy Hadfield 141 000 obserwujących

Lizzy prowadzi blog lifestylowy Shot from the Street, na którym pokazuje swoje stylizacje oraz tworzy wishlisty. Pisze o modnych elementach garderoby poniżej 100 funtów jak i powyżej. Na jej Instagramie pojawia się mix marek: Astley Clarke, Nars, Lacoste, Stella McCartney, a ostatnio właśnie Reserved!

 

Exploring Gdansk with @reserved ❤️ and catching that evening light ✨ #reservedforlondon #ad

A post shared by Lizzy Hadfield (@shotfromthestreet) on

 

Tanya Burr 3 200 000 obserwujących

Tanya od 8 lat prowadzi kanał n YouTube o modzie i urodzie. Blogować zaczęła w 2011 roku. Tak jak w wielu przypadkach, coś, co zaczęło się jak hobby przerodziło się w biznes. Tanya sygnuje linię kosmetyków sprzedawanych w sieci Superdrug, napisała książkę pt. „Love, Tanya”. Jeden z rozdziałów były tak wiele razy cytowany przez media, że Tanya postanowiła poświęcić mu koleją książkę. O czym? Oczywiście o jedzeniu! W „Tanya Bakes” YouTuberka opisuje wszystkie ciasta, jakich smak pamięta z dzieciństwa. Obecnie w przygotowaniu jest kolejna edycja książek kucharskich – tym razem o Świętach Bożego Narodzenia.

 

 

Mollie King 666 000 obserwujących

30-letnia piosenkarka, w Wielkiej Brytanii znana z girls-bandu The Saturdays. Mollie występuje obecnie w telewizji w programie BBC One „Strictly Come Dancining” (protoplasta formatu „Dancing with the Stars”), a 1 września wypuściła swój pierwszy single „Hair Down”. Mollie pojawiła się ostatnio w sesjach zdjęciowych dla 1883 Magazine oraz Fabulous Magazine.

 

Well that was fun 😊 …Tonight with @reserved #reservedforlondon

A post shared by M O L L I E K I N G (@mollieking) on

 

 

Leave a Reply